Zaplo Finance

Společnost Zaplo Finance nabízí dva rychlé úvěry, krátkodobou půjčku Zaplo a úvěr Zaplo na splátky.

Půjčka Zaplo

do 30 000 Kč

POKRAČOVAT

Zaplo na splátky

až 60 000 Kč

POKRAČOVAT

Společnost Zaplo Finance s.r.o. (poskytovatel půjčky Zaplo a Zaplo na splátky) je součástí skupiny 4finance, která vznikla v roce 2008. Jedná se o jednu z největších nadnárodních korporací specializujících se na rychlé spotřebitelské úvěry. Kromě České republiky skupina působí v dalších patnácti zemích světa. Na českém trhu Zaplo Finance působí od roku 2013, a to na základě oprávnění, které udělila Česká národní banka. Společnost je členem Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů (APNÚ).

Zaplo Finance

obsah článku:

Krátkodobá půjčka Zaplo Půjčka Zaplo na splátky Často kladené otázky

Půjčka Zaplo

Jde o bleskovou půjčku na cokoliv, první úvěr do maximální výše 16 000 Kč nabízí společnost Zaplo Finance zdarma, úrok, RPSN, navýšení 0 %. V případě opakované půjčky lze zažádat o úvěr ve výši 1 000 Kč až 30 000 Kč, splatnost je 7 až 30 dní.

Žádost o první půjčku

Proces žádosti je jednoduchý a intuitivní, vše probíhá online. Zažádat lze také z mobilního telefonu.

Zapotřebí je kopie občanského průkazu (například pořízená mobilem), přístup k bankovnímu účtu a mobilní telefon. Vyjímečně může být vyžadován výpis z bankovního účtu.

Žádost o opakovanou půjčku

K žádosti o opakovaný úvěr pak již nejsou zapotřebí žádné doklady, a ani verifikační platba, po přihlášení do uživatelského účtu stačí odkliknout žádost o opakovanou půjčku.

Uživatelský profil

Po přihlášení do uživatelského profilu, má klient přehled o všech důležitých skutečnostech o úvěru, datum splatnosti, aktuální dlužnou částku a podobně. Před datem platnosti úvěru, je o termínu a výši splátky, informován pomocí SMS. Pokud nemá aktuálně žádný aktivní úvěr, dozví se kolik peněz si aktuálně může půjčit (výši svého úvěrového rámce).

Navýšení a prodloužení splatnosti

Půjčku Zaplo lze bezplatně navýšit až do výše úvěrového rámce, u první půjčky činí úvěrový rámec 16 000 Kč, u opakovaného úvěru je to 30 000 Kč.

Například, pokud klient čerpá opakovaný úvěr ve výši 10 000 Kč, může jej bezplatně navýšit o 20 000 Kč.

Naopak prodloužení splatnosti je u krátkodobého úvěru zpoplatněno, výši poplatku klient zjistí po přihlášení do svého profilu na Zaplo.cz. Poplatek se dovíjí od aktuální dlužné částky a délky prodloužení splatnosti.

Zaplo reprezentativní příklady

První úvěr zdarma: 5 000 Kč na 30 dní, pevná roční úroková sazba 0 %, RPSN 0 %, výše splátky 5 000 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 5 000 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 0 Kč. Při uzavření smlouvy on-line je klientem zasílána 0,01 Kč pro identifikaci. Tyto příklady platí pouze pro produkt bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splácení.

Opakovaná půjčka: 7 000 Kč na 30 dní: roční úroková sazba 279,83 %, RPSN 1141,2 %, výše splátky 8 610 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 8 610 Kč a celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 1 610 Kč.

Tyto příklady platí pouze pro produkt bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splácení.

Cosi o tomto úvěru myslí lidé, kteří ho využili, jaké v ní spatřují výhody a nevýhody? Nejen tyto informace, ale mnohem více, naleznete v této obsáhlé diskuzi o půjčce Zaplo. Jedna z mála nezávislých recenzí půjčky Zaplo, která upozorňuje na vysokou úrokovou sazbu u opakované půjčky a naopak vyzdvihuje například vysoké procento schválených žádostí či flexibilitu úvěru..

Půjčka Zaplo na Splátky

Jde o rychlý dlouhodobý úvěr na cokoliv. Zažádat lze o půjčku v rozsahu 10 000 Kč až 60 000 Kč, splatnost úvěru je 6 měsíců až 3 roky.

Žádost

O půjčku lze zažádat výhradně na internetu, a to jak prostřednictvím počítače, tak z mobilního telefonu, přičemž celý průběh žádosti je velmi intuitivní a jednoduchý. Před žádostí si žadatel musí připravit mobilní telefon (v průběhu žádosti dochází z SMS ověření), občanský průkaz a další osobní doklad (typicky cestovní pas nebo řidičské oprávnění). Potřeba je také přístup k bankovnímu účtu, neboť součastí žádosti je verifikační platbu ve výši 0,01 Kč (bankovní účet žadatele musí být veden na jeho jméno).

Uživatelský profil

Po přihlášení do uživatelského profilu, má klient přehled o všem důležitém co se jeho úvěru týče, datum splatnosti, aktuální dlužnou částku a podobně. Před datem platnosti úvěru, je o termínu a výši splátky, informován pomocí SMS. Pokud nemá žádný aktivní úvěr, dozví se kolik peněz si může půjčit (výši svého úvěrového rámce).

Navýšení a prodloužení splatnosti

Jde o flexibilní úvěr, klient si může upravit půjčku podle sebe. Úvěrová smlouva umožňuje jak odložení termínu splátky, tak změnu měsíční splátky a navýšení půjčky. Veškeré informace klient nalezne ve svém uživatelském profilu.

Půjčka Zaplo na splátky, reprezentativní příklad

30 000 Kč na dobu splatnosti 12 měsíců, pevná zápůjční úroková sazba 66,66% ročně, RPSN 91,30 %, výše měsíční splátky 3 491,53Kč. Celková částka splatná je 41 898,36 Kč. Při uzavření smlouvy je klientem zasílána 0,01 Kč pro identifikaci. Tento příklad platí pouze pro produkt bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splácení.

Cosi o tomto úvěru myslí lidé, kteří ho využili, jaké v ní spatřují výhody a nevýhody? Nejen tyto informace, ale mnohem více, naleznete v této diskuzi o půjčce Zaplo na splátky. Nezávislá recenze půjčky Zaplo na splátky, která upozorňuje zejména na vysokou úrokovou sazbu u opakované půjčky a naopak vyzdvihuje flexibilitu úvěru, minimum administrativy, rychlost vyhodnocení žádosti a rychlé vyplacení peněz.

Často kladené otázky


Jaká je adresa společnosti Zaplo Finance?

Společnost sídlí v MAYHOUSE na ulici 5. května 1746/22, 140 00 Praha 4-Nusle.

Co když nemám bankovní účet?

O úvěr v tomto případě nelze zažádat. Bankovní účet vedený na jméno žadatele je podmínkou k získání úvěru.

Jak splatím půjčku?

Půjčku splaťte převodem na číslo bankovního účtu, ze kterého vám byla půjčka poskytnuta. Popřípadě na partnerské pobočce společnosti.

Co když nemůžu dodržet termín splatnosti?

Kontaktujte zákaznické centrum společnosti Zaplo Finance na telefonním čísle 800 399 399.

Lze získat půjčku v hotovosti?

Bohužel ne. Poskytování půjček Zaplo, včetně jejich splácení v hotovosti, v síti prodejen GECO bylo k 30.11.2021 ukončeno.

Porovnání cen Banky Pojištění vozidel Povinné ručení Životní pojištění Cestovní pojištění Telekomunikace Zboží Pojištění majetku Přehled půjček Půjčky zdarma Půjčka České spořitelny Rychlé půjčky Nebankovní půjčky Bankovní půjčky Rychlé půjčky na splátky SMS půjčky Zaplo na splátky Opakovaná půjčka Zaplo Půjčka Ferratum Jistá půjčka Půjčka na auto Konsolidace

Rychlá půjčka Zaplo Zonky