Rychlá půjčka Zaplo

Informace o úvěru

Jde o bleskovou půjčku na cokoliv, první úvěr do výše 16 000 Kč nabízí Zaplo zdarma, úrok, RPSN, navýšení 0 %.

Nezávazná žádost
Zaplo

Maximum 30 000 Kč

Splatnost od 30 dní

Vyplaceno ~ 15 min.

VÍCE

info +

V případě opakované půjčky Zaplo lze zažádat o úvěr v rozsahu 1 000 Kč30 000 Kč, splatnost je 7 30 dní.

První úvěr ve výši maximálně 16 000 Kč je zdarma, bez navýšení, splatnost je 7 30 dní.

Zaplo, reprezentativní příklad: 7 000 Kč na 30 dní: roční úroková sazba 279,83 %, RPSN 1141,2 %, výše splátky 8 610 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 8 610 Kč a celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 1 610 Kč.

Reprezentativní příklad (první úvěr zdarma): 5 000 Kč na 30 dní, pevná roční úroková sazba 0 %, RPSN 0 %, výše splátky 5 000 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 5 000 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 0 Kč. Při uzavření smlouvy on-line je klientem zasílána 0,01 Kč pro identifikaci.

Tyto příklady platí pouze pro produkt bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splácení.

Společnost Zaplo Finance s.r.o. (poskytovatel půjčky Zaplo) je součástí skupiny 4finance, která vznikla v roce 2008. Jedná se o jednu z největších nadnárodních korporací specializujících se na rychlé spotřebitelské úvěry. Kromě České republiky skupina působí v dalších patnácti zemích světa.

Žádost o první půjčku

Proces žádosti je jednoduchý a intuitivní, vše probíhá online. Zažádat lze také z mobilního telefonu.

Zapotřebí je kopie občanského průkazu (například pořízená mobilem), přístup k bankovnímu účtu a mobilní telefon. Vyjímečně může být vyžadován výpis z bankovního účtu.

Žádost o opakovanou půjčku

K žádosti o opakovaný úvěr pak již nejsou zapotřebí žádné doklady, a ani verifikační platba, po přihlášení do uživatelského účtu stačí odkliknout žádost o opakovanou půjčku.

Rychlá půjčka Zaplo

Uživatelský profil

Po přihlášení do uživatelského profilu, má klient přehled o všech důležitých skutečnostech o úvěru, datum splatnosti, aktuální dlužnou částku a podobně. Před datem platnosti úvěru, je o termínu a výši splátky, informován pomocí SMS. Pokud nemá aktuálně žádný aktivní úvěr, dozví se kolik peněz si aktuálně může půjčit (výši svého úvěrového rámce).

Navýšení a prodloužení splatnosti

Rychlou půjčku Zaplo lze bezplatně navýšit až do výše úvěrového rámce, u první půjčky činí úvěrový rámec 16 000 Kč, u opakovaného úvěru je to 30 000 Kč.

Například, pokud klient čerpá opakovaný úvěr ve výši 10 000 Kč, může jej bezplatně navýšit o 20 000 Kč.

Naopak prodloužení splatnosti je u krátkodobého úvěru zpoplatněno, výši poplatku klient zjistí po přihlášení do svého profilu na Zaplo.cz. Poplatek se dovíjí od aktuální dlužné částky a délky prodloužení splatnosti.

Cosi o tomto úvěru myslí lidé, kteří ho využili, jaké v ní spatřují výhody a nevýhody? Nejen tyto informace, ale mnohem více, naleznete v této obsáhlé diskuzi o půjčce Zaplo. Jedna z mála nezávislých recenzí půjčky Zaplo, která upozorňuje na vysokou úrokovou sazbu u opakované půjčky a naopak vyzdvihuje například vysoké procento schválených žádostí či flexibilitu úvěru..

Často kladené otázky


Co když nemám bankovní účet?

O úvěr v tomto případě nelze zažádat. Bankovní účet vedený na jméno žadatele je podmínkou k získání úvěru.

Jak splatím půjčku?

Půjčku splaťte převodem na číslo bankovního účtu, ze kterého vám byla půjčka poskytnuta. Popřípadě na partnerské pobočce společnosti.

Co když nemůžu dodržet termín splatnosti?

Kontaktujte zákaznické centrum společnosti Zaplo Finance na telefonním čísle 800 399 399.

Porovnání cen Banky Pojištění vozidel Povinné ručení Životní pojištění Cestovní pojištění Telekomunikace Zboží Pojištění majetku Energie (plyn, elektřina) Přehled půjček Půjčky zdarma Rychlé půjčky Nebankovní půjčky Bankovní půjčky Rychlé půjčky na splátky SMS půjčky Zaplo na splátky Opakovaná půjčka Zaplo Půjčka Ferratum Jistá půjčka Půjčka na auto Konsolidace

Rychlá půjčka Zaplo Zonky Česká spořitelna