Zaplo na splátky

Až 60 000 Kč můžete mít na účtu dnes v 02:56 hodin. Splatnost úvěru je 6 měsíců až 3 roky.

Půjčka na splátky

až 60 000 Kč

NEZÁVAZNÁ ŽÁDOST

Zaplo až 60 000 Kč

Zaplo na splátky

Společnost Zaplo Finance si zakládá na rychlém vyřízení a bleskovém vyplacení půjčky, jinak tomu není ani u půjčky na splátky. Žádost je vyřícena v řádu několika málo minut, peníze jsou vyplacena ihned po schválení žádosti. Splátky mohou být rozloženy do 6 až 36 měsíců.

Základní charakteristika půjčky Zaplo na splátky: Jde o dlouhodobou nebankovní rychlou půjčku na 6 až 36 měsíců (3 roky), maximální výše úvěru je 60 000 Kč, minimální výše úvěru činí 10 000 Kč.

Příklad půjčky

ve výši 10 000 Kč

Délka půjčky 36 měsíců

Délka půjčky 6 měsíců

Měsíční splátka 640,15 Kč

Měsíční splátka2 182,99 Kč

Celkem ke splacení 23 045,40 Kč

Celkem ke splacení 13 097,94 Kč

Úvěrová kalkulačkaPříklad půjčky

ve výši 20 000 Kč

Délka půjčky 36 měsíců

Délka půjčky 12 měsíců

Měsíční splátka 1 252,87 Kč

Měsíční splátka2 574,7 Kč

Celkem ke splacení 45 103,32 Kč

Celkem ke splacení 30 896,4 Kč

Úvěrová kalkulačka

Hlavní přednosti úvěru, jako flexibilita a bezúčelovost, poměrně vysoké procento schválených půjček a rychlost vyplacení peněz, jsou vykoupeny vysokým navýšením. Jak vidíte ve výše uvedených tabulkách, nejvíce se to projeví při delší splatnosti. Pokud ovšem zvolíte úvěr s nižšímu splátkami a delší dobou splatnosti, můžete libovolně platit mimořádné splátky, splácel vyšší než předepsanou měsíční splátku, nebo úvěr předčasně splatit najednou. Nic z toho totiž není sankcionováno. Tedy například, půjčku se splatností 36 měsíců, můžete bez poplatku a zdarma splatit již za rok.

Reprezentativní příklad

30 000 Kč na dobu splatnosti 12 měsíců, pevná zápůjční úroková sazba 66,66% ročně, RPSN 91,30 %, výše měsíční splátky 3 491,53Kč. Celková částka splatná je 41 898,36 Kč. Při uzavření smlouvy je klientem zasílána 0,01 Kč pro identifikaci. Tento příklad platí pouze pro produkt bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splácení.

Splácení půjčky probíhá v měsíčních intervalech, a to na bankovní účet společnosti Zaplo Finance. Termín a výše splátky, číslo bankovního účtu i variabilní symbol se vám zobrazí po přihlášení k profilu na webu poskytovatele (zaplonasplatky.cz).

Podmínky nutné k získání úvěru

  • Občan ČR starší 18 let (včetně).
  • Účet v bance sídlící na území ČR.
  • Stálý příjem.
  • Mobilní telefon (slouží k ověření žádosti pomocí SMS).
  • Dva platné doklady totožnosti.

Jak zažádat o půjčku

Žádost začíná zvolením částky a doby splatnosti prostřednictvím této úvěrové kalkulačky.

Poté vyplníte vaše osobní údaje a čísla vašich osobních dokladů - číslo a platnost vašeho občanského průkazu, následně pak druhého dokladu totožnosti (typicky jde o řidičský průkaz, zbrojní průkaz či cestovní pas). 

Následují informace o vašem zaměstnání a příjmech. V této části žádosti uvedete například druh zaměstnání, příjmy, výdaje, počet osob, se kterými žijete v domácnosti atd.

Poté se vám zobrazí přehled půjčky, ten si zkontrolujte, pokud vše souhlasí, odškrtněte souhlas s předsmluvními informacemi a potvrďte přečtení smlouvy o úvěru.

Následně vám přijde SMS zpráva se čtyřmístným PIN kódem. Ten vložíte do políčka na obrazovce, tím provedete ověření žádosti.

Dále žádost potvrdíte takzvanou verifikační platbou, kdy z vašeho bankovního účtu zašlete částku 0,01 Kč (jeden haléř) na účet společnosti Zaplo Finance. Pozor, bankovní účet z kterého budete zasílat verifikační platbou, musí být veden na vaše jméno.

Následuje vyhodnocení žádosti, vyjádření obdržíte během několika minut prostřednictvím SMS, nebo e-mailem. Záleží na tom, jaký kontaktní údaj jste v žádosti uvedli.

Pokud vám bude půjčka schválena, obdržíte peníze během 15 minut. Peníze vám budou vyplaceny na bankovní účet ze kterého jste zaslali verifikační platbou.

V případě, že žádáte o opakovanou půjčku, nejdříve se přihlaste ke svému profilu. Po přihlášení do profilu se klientovi zobrazí všechny důležité informace jako, datum nejbližší splátky, výše splátky, celková dlužná částka a podobně. Uživatelské prostředí je nesmírně intuitivní. Pokud máte původní úvěr splacen, můžete jednoduše po přihlášení zažádat o opakovanou půjčku.

Společnost Zaplo Finance

Poskytovatel půjčky je součástí nadnárodní skupiny 4finance, která je na trhu od roku 2008. Jedná se o jednu z největších korporací specializujících se na rychlé spotřebitelské půjčky. Mimo ČR tato skupina působí v dalších patnácti zemích po celém světě.

Jedná se o reklamní sdělení. Provozovatel webu Fintest.cz není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjček a úvěry nenabízí. Parametry půjčky jsou předmětem reklamního sdělení.

Často kladené otázky


Jaké jsou zkušenosti stávajících klientů?

Diskuzi, spoustu užitečných informací a zkušenosti stávajících klientů, naleznete v této recenzi půjčky Zaplo na splátky.

Mám od Zaplo půjčku, mohu si vzít další?

Požádejte o navýšení stávající půjčky, je to zdarma. Od Zaplo můžete mít jen jeden úvěr.

Mohu úvěr získat, když nemám účet v bance?

Bohužel ne. Půjčku mohou získat pouze lidé, kteří mají vlastní bankovní účet.

Musím při žádosti doložit příjem?

V žádosti o půjčku budete sdělovat svůj příjem, ten ovšem nemusí být nutně ověřován. Pokud Zaplo bude požadovat ověření, je potřeba doložit kopii výplatní pásky, nebo výpis z bankovního účtu.

Potřebuji ručitele?

Ne, nepotřebujete. Jde o půjčku bez ručitele či hmotné zástavy.

Na co si mohu půjčit?

Půjčka je bezúčelová, peníze můžete použít na cokoli.

Mám negativní záznam v registru dlužníků, získám půjčku?

Negativní záznam snižuje vaši šanci na získání úvěru, ale nemusí to nutně znamenat, že bude žádost zamítnuta.

Porovnání cen Banky Pojištění vozidel Povinné ručení Životní pojištění Cestovní pojištění Telekomunikace Zboží Pojištění majetku Energie (plyn, elektřina) Přehled půjček Půjčky zdarma Rychlé půjčky Nebankovní půjčky Bankovní půjčky Rychlé půjčky na splátky SMS půjčky Zaplo na splátky Opakovaná půjčka Zaplo Půjčka Ferratum Jistá půjčka Půjčka na auto Konsolidace

Rychlá půjčka Zaplo Zonky Česká spořitelna