Zaplo na splátky

Až 60 000 Kč můžete mít na účtu dnes v 08:22 hodin. Splatnost úvěru je 6 měsíců až 3 roky.

Půjčka na splátky

až 60 000 Kč

NEZÁVAZNÁ ŽÁDOST

Zaplo až 60 000 Kč

Zaplo na splátky

Společnost Zaplo Finance si zakládá na rychlém vyřízení a bleskovém vyplacení půjčky, jinak tomu není ani u půjčky na splátky. Žádost je vyřícena v řádu několika málo minut, peníze jsou vyplacena ihned po schválení žádosti. Splátky mohou být rozloženy do 6 až 36 měsíců.

Procento schválených půjček je výrazně nadprůměrné, a to také v porovnání s nebankovními úvěry. Po přihlášení do profilu se klientovi zobrazí všechny důležité informace jako, datum nejbližší splátky, výše splátky, celková dlužná částka a podobně. Uživatelské prostředí je nesmírně intuitivní.

Příklad půjčky

ve výši 10 000 Kč

Délka půjčky 36 měsíců

Délka půjčky 6 měsíců

Měsíční splátka 640,15 Kč

Měsíční splátka2 182,99 Kč

Celkem ke splacení 23 045,40 Kč

Celkem ke splacení 13 097,94 Kč

Úvěrová kalkulačkaPříklad půjčky

ve výši 20 000 Kč

Délka půjčky 36 měsíců

Délka půjčky 12 měsíců

Měsíční splátka 1 252,87 Kč

Měsíční splátka2 574,7 Kč

Celkem ke splacení 45 103,32 Kč

Celkem ke splacení 30 896,4 Kč

Úvěrová kalkulačka

Výhody, jako flexibilita a bezúčelovost úvěru, vysoké procento schválených půjček či rychlost vyplacení peněz, jsou vykoupeny vysokým navýšením. Jak vidíte výše, nejvíce se to projeví při delší splatnosti. Přesto vám doporučujeme zvolit úvěr s nižšímu splátkami a delší dobou splatnosti. Mimořádné splátky nejsou nijak sankcionovány. Splácel lze vyšší než předepsanou měsíční splátku a předčasné splacení úvěru je zdarma. Tedy například, půjčku se splatností 36 měsíců, můžete bez poplatku splatit již za rok.

Často kladené otázky


Jak zažádat o půjčku?

Žádost začíná zvolením částky a doby splatnosti prostřednictvím této úvěrové kalkulačky.

Poté vyplníte vaše osobní údaje, nahrajete kopii vašeho občanského průkazu a dalšího dokladu totožnosti (typicky jde o řidičský průkaz, zbrojní průkaz či cestovní pas). Pokud se vám doklady nepodaří nahrát do žádosti, můžete je zaslat jako přílohu e-mailem.

Dále žádost potvrdíte takzvanou verifikační platbou, kdy z vašeho bankovního účtu zašlete částku 0,01 Kč (jeden haléř) na účet společnosti Zaplo Finance. Pozor, bankovní účet z kterého budete zasílat verifikační platbou, musí být veden na vaše jméno.

Následuje vyhodnocení žádosti, vyjádření obdržíte během několika minut prostřednictvím SMS, nebo e-mailem. Záleží na tom, jaký kontaktní údaj jste v žádosti uvedli.

Pokud vám bude půjčka schválena, obdržíte peníze během 15 minut. Peníze vám budou vyplaceny na bankovní účet ze kterého jste zaslali verifikační platbou.

Mám od Zaplo půjčku, mohu si vzít další?

Požádejte o navýšení stávající půjčky, je to zdarma. Od Zaplo můžete mít jen jeden úvěr.

Mohu úvěr získat, když nemám účet v bance?

Bohužel ne. Půjčku mohou získat pouze lidé, kteří mají vlastní bankovní účet.

Musím při žádosti doložit příjem?

V žádosti o půjčku budete sdělovat svůj příjem, ten ovšem nemusí být nutně ověřován. Pokud Zaplo bude požadovat ověření, je potřeba doložit kopii výplatní pásky, nebo výpis z bankovního účtu.

Potřebuji ručitele?

Ne, nepotřebujete. Jde o půjčku bez ručitele či hmotné zástavy.

Na co si mohu půjčit?

Půjčka je bezúčelová, peníze můžete použít na cokoli.

Mám negativní záznam v registru dlužníků, získám půjčku?

Negativní záznam snižuje vaši šanci na získání úvěru, ale nemusí to nutně znamenat, že bude žádost zamítnuta.

85 100 0

Přehled půjček Půjčky zdarma Rychlé půjčky Nebankovní půjčky Bankovní půjčky Rychlé půjčky na splátky SMS půjčky Zaplo na splátky Opakovaná půjčka Zaplo Půjčka Ferratum Jistá půjčka Půjčka na auto Konsolidace

Rychlá půjčka Zaplo Zonky Česká spořitelna