Půjčka Zonky

Informace o úvěru

Jde o úvěr na kterém se jen těžko hledají chyby. V Zonky si zakládají na férovém přístupu k zákazníkům a transparentních podmínkách. Společnost pravidelně získává ceny za odpovědné úvěrování. Úroková sazba začíná na 2.99 %.

Úvěrová kalkulačka
Zonky

Rozsah 20 000 – 750 000 Kč

Úrok od 2,99 %

Top úvěr!

Splatnost 1 – 7 let

Chci půjčku Zonky
Pro koho je úvěr určen

Pro koho je úvěr určen

Úvěr mohou využít plnoletí občané České republiky, EU a Ukrajiny. Podmínkou je trvalý pobyt na území ČR, doložitelný příjem a bankovní účet v České republice. K doložení příjmu většinou postačí výpis z bankovního účtu.

Mám zájem
Vyplacení půjčky

Vyplacení půjčky

Celý proces, od žádosti do vyplacení peněz, může trvat jen několik minut, většinou se ovšem jedná o jeden až dva dny. Společnost vyplácí peníze ihned po schválení půjčky, nečeká, až se nashromáždí peníze od investorů.

Mám zájem
Pojištění schopnosti splácet

Zonkyho záchranná vesta

Jde o pojištění schopnosti půjčku splácet. Záchranná vesta umožňuje odložení splátek úvěru v případě, že klienta potkají neočekávané výdaje, přijde o práci, dlouhodobě onemocněl a podobně.

Záchranná vesta
Zonky

Recenze a hodnocení

Další informace, hodnocení, diskuzi a postřehy klientů, kteří si u Zonky peníze půjčili, naleznete v této pravidelně aktualizované a nezávislé recenzi půjčky. Přestože většina klientů Zonky chválí, najdete zde i několik negativních názorů. Ty se týkají zejména úrokových sazeb, většina klientů totiž předpokládá, že obdrží nejnižší úrokovou sazbu ve výši 2,99 %.

Půjčka Zonky

Půjčka 150 000 Kč

obvyklá úroková sazba vs. nejnižší úrok

Úrok 5,99 %

Úrok 2,99 %

Poplatek 3 000 Kč

Poplatek 3 000 Kč

Délka půjčky 60 měsíců

Délka půjčky 60 měsíců

Měsíční splátka 2 958 Kč

Měsíční splátka2 751 Kč

Celkem ke splacení 177 480 Kč

Celkem ke splacení 165 060 Kč

Úvěrová kalkulačka

Reprezentativní příklad: Nejnižší úrok na Zonky je 2,99 % p. a. a více než ½ zákazníků s půjčkou ve výši 150 000 Kč získá na Zonky úrok 5,99 % p. a. RPSN pro tuto reprezentativní půjčku je 7,04 %, splátka 2 958 Kč, poslední splátka 2 894 Kč a jednorázový poplatek 2 % (zde 3 000 Kč). Celkem zákazník zaplatí 177 416 Kč za 5 let.

Často kladené otázky


Co když se mezi investory nevybere dost peněz?

Pokud se mezi investory nevybere celá částka, peníze doplatí korporátní investor ze skupiny PPF.

Důležité také je to, že ještě než se nashromáždí peníze od investorů, půjčku financují Zonky. Peníze tedy obdržíte ihned po schválení smlouvy.

Na co si mohu půjčit?

Peníze můžete použít na cokoli, jde o bezúčelový úvěr.

Lidé si nejčastěji půjčují na koupi automobilu, refinancování drahých půjček, vybavení nebo rekonstrukci domácnosti, studium, elektroniku či rozjezd podnikání.

Potřebuji ručitele?

Ne ručitele nepotřebujete.

Musím něčím ručit?

Nemusíte. Zonky poskytují půjčky bez zajištění.

Získám půjčku s negativním záznamem v registrech?

Pokud jste někdy zapomněli poslat splátku včas, neměl by to být problém. Problém nemusí automaticky znamenat ani vyřešená exekuce nebo insolvence.

Co když pošlu splátku pozdě?

Komunikujte, hlavně "neschovávejte hlavu do písku", některé případy dokáží v Zonky pochopit.

Mohu změnit datum splátky?

Ano, pokud máte řádně zaplaceny alespoň první 3 splátky a aktuálně nejste se žádnou splátkou v prodlení. Splátku lze zdarma změnit na 1. až 25. den v měsíci.

Mohu půjčku předčasně splatit?

Ano, předčasné splacení úvěru je zdarma. Ve svém profilu na Zonky.cz si zobrazte aktuálně dlužnou částku a peníze jednoduše převeďte. Nemusíte předem mic oznamovat nebo o předčasné splacení žádat.

95 100 0

Přehled půjček Půjčka zdarma Rychlá půjčka Rychlá půjčka na splátky SMS půjčka Zaplo na splátky Jistá půjčka Půjčka na auto Konsolidace

Rychlá půjčka Zaplo Zonky Česká spořitelna