Půjčka Zonky

Informace o úvěru

Klienti mohou úvěr refinancovat, nebo si půjčit, nemusí nikam chodit a ani se objednávat. Stačí mít po ruce počítač, tablet či mobilní telefon a o půjčku požádat.

Úvěrová kalkulačka
Zonky

Maximum 900 000 Kč

Splatnost do 10 let

Úrok od 3,99 %

VÍCE

info +

Rozsah půjčky Zonky je 20 000 Kč900 000 Kč, splatnost 1 rok10 let.

Zonky, reprezentativní příklad: Nejnižší úrok na Zonky je 3,99 % p. a. a více než ½ klientů s půjčkou ve výši 150 000 Kč získá na Zonky úrok 5,99 % p. a. RPSN pro tuto reprezentativní půjčku je 7,04 %, splátka 2 958 Kč, poslední splátka 2 894 Kč a jednorázový poplatek 2 % (zde 3 000 Kč). Celkem zákazník zaplatí 177 416 Kč za 5 let.

Pro koho je úvěr určen

Pro koho je úvěr určen

Úvěr mohou využít plnoletí občané České republiky, EU a Ukrajiny. Podmínkou je trvalý pobyt na území ČR, doložitelný příjem a bankovní účet v České republice. K doložení příjmu většinou postačí výpis z bankovního účtu.

Vyplacení půjčky

Vyplacení půjčky

Celý proces, od žádosti do vyplacení peněz, může trvat jen několik minut, většinou se ovšem jedná o jeden až dva dny. Společnost vyplácí peníze ihned po schválení půjčky, nečeká, až se nashromáždí peníze od investorů.

Pojištění schopnosti splácet

Zonkyho záchranná vesta

Jde o pojištění schopnosti půjčku splácet. Záchranná vesta umožňuje odložení splátek úvěru v případě, že klienta potkají neočekávané výdaje, přijde o práci, dlouhodobě onemocněl a podobně.

Zonky

Recenze a hodnocení

Další informace, hodnocení a postřehy klientů, kteří si na Zonky.cz půjčili peníze, naleznete v nezávislé recenzi půjčky. Přestože většina klientů Zonky chválí, najdete zde i několik negativ. Ty se týkají zejména úrokových sazeb, většina klientů totiž předpokládá, že obdrží nejnižší úrok ve výši 3,99 %. Dalším užitečným zdrojem informací je diskuze na téma půjčka Zonky nevýhody.

Úvěrová kalkulačka

Jak webová stránka Zonky.cz, tak aplikace, nabízí přehlednou úvěrovou kalkulačku. Prvním krokem je zadání výše úvěru, poté následuje navolení částky, kterou je klient schopen splácet měsíčně, od těchto dvou parametrů se pak odvíjí délka splatnosti úvěru. Bohužel kalkulačka umožňuje pouze výpočet s pevně daným nejnižším možným úrokem, tedy 3,99 %. Výpočet je tedy ve většině případů jen orientační.

Půjčka 150 000 Kč

obvyklá úroková sazba vs. nejnižší úrok

Úrok 5,99 %

Úrok 3,99 %

Poplatek 3 000 Kč

Poplatek 3 000 Kč

Délka půjčky 60 měsíců

Délka půjčky 60 měsíců

Měsíční splátka 2 958 Kč

Měsíční splátka2 818 Kč

Celkem ke splacení 177 480 Kč

Celkem ke splacení 169 024 Kč

Úvěrová kalkulačka

Jde o reklamní sdělení. Provozovatel webu Fintest.cz není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjček a úvěry ani nenabízí. Parametry půjčky jsou předmětem reklamního sdělení.

Často kladené otázky


Co když se mezi investory nevybere dost peněz?

Pokud se mezi investory nevybere celá částka, peníze doplatí korporátní investor ze skupiny PPF.

Důležité také je to, že ještě než se nashromáždí peníze od investorů, půjčku financují Zonky. Peníze tedy obdržíte ihned po schválení smlouvy.

Na co si mohu půjčit?

Peníze můžete použít na cokoli, jde o bezúčelový úvěr.

Lidé si nejčastěji půjčují na koupi automobilu, refinancování drahých půjček, vybavení nebo rekonstrukci domácnosti, studium, elektroniku či rozjezd podnikání.

Potřebuji ručitele?

Ne ručitele nepotřebujete.

Musím něčím ručit?

Nemusíte. Zonky poskytují půjčky bez zajištění.

Získám půjčku s negativním záznamem v registrech?

Pokud jste někdy zapomněli poslat splátku včas, neměl by to být problém. Problém nemusí automaticky znamenat ani vyřešená exekuce nebo insolvence.

Co když pošlu splátku pozdě?

Komunikujte, hlavně "neschovávejte hlavu do písku", některé případy dokáží v Zonky pochopit.

Mohu změnit datum splátky?

Ano, pokud máte řádně zaplaceny alespoň první 3 splátky a aktuálně nejste se žádnou splátkou v prodlení. Splátku lze zdarma změnit na 1. až 25. den v měsíci.

Mohu půjčku předčasně splatit?

Ano, předčasné splacení úvěru je zdarma. Ve svém profilu na Zonky.cz si zobrazte aktuálně dlužnou částku a peníze jednoduše převeďte. Nemusíte předem mic oznamovat nebo o předčasné splacení žádat.

95 100 0