Zaplo opakovaná půjčka

Jak získat opakovanou půjčku Zaplo

Přihlaste se ke svému profilu na Zaplo.cz, v menu vyberte opakovanou půjčku, zvolte částku a potvrďte.

Zaplo přihlášení
Zaplo

Zaplo opakovaná půjčka

Úvěr je určen stálým klientům společnosti Zaplo Finance. Tedy žadatelům, kteří již využili první úvěr zdarma. Maximální doba splatnosti je 30 dní. Případné prodloužení splatnosti je zpoplatněno. Maximální výše zapůjčené částky činí až 30 000 Kč, v případě, že je výše půjčky nižší (než 30 000 Kč), úvěr lze kdykoliv zdarma navýšit, ovšem navýšením půjčky se naprodlouží doba splatnosti.

Před získáním opakované půjčky je nutné přihlášení k vašemu uživatelskému profilu (Zaplo přihlášení). Pokud jste zapomněli vaše přihlašovací údaje nebo nevíte jak se přihlásit, využijte níže uvedený návod.

Jak se přihlásit k profilu

V horní části webu Zaplo.cz klikněte na text "Přihlášení", vyplňte vaší emailovou adresu + heslo a klikněte na text "PŘIHLÁŠENÍ". Po přihlášení do uživatelského profilu požádejte o další půjčku.

Pokud jste zapomněli heslo, klikněte na text "Nepamatujete si heslo?", vyplňte váš email a vyčkejte na instrukce které přijdou do vašeho emailu.

O opakovanou půjčku můžete zažádat v případě, že máte splacenu původní půjčku. Přičemž ve svém profilu zjistíte, zda je původní půjčka splacena a zda můžete požádat o další. U druhé a dalších půjček můžete zažádat až o 30 000 Kč.

Půjčka Zaplo

Poskytovatel úvěru

Poskytovatelem úvěru je společnost Zaplo Finance s.r.o., která patří do nadnárodní finanční skupiny 4finance Group. Ta operuje nejen v České republice, ale i v patnácti ostatních státech světa, a to pod názvy TBIBank, VIVUS a VEXCASH. Česká společnost Zaplo Finance vznikla v roce 2013 a samozřejmě je členem Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů (APNÚ).

APNÚ

Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů (mimo jiné) napomáhá porozumět nebankovním finančním službám či zajišťuje ochranu věřitelů nad rámec platných zákonů. Členy asociace jsou Zaplo Finance s.r.o., Creamfinance Czech s.r.o., CreditPortal, a.s., Fair Credit Czech s.r.o.

Půjčka Zaplo

Příklad

opakované půjčky Zaplo

Půjčka ve výši 10 000 Kč

Půjčka ve výši 20 000 Kč

Zaplatíte navíc 2 300 Kč

Zaplatíte navíc4 600 Kč

Celkem ke splacení 12 300 Kč

Celkem ke splacení 24 600 Kč

Úvěrová kalkulačka

Reprezentativní příklad: Půjčka 7 000 Kč na 30 dní: roční úroková sazba 279,83 %, RPSN 1141,2 %, výše splátky 8 610 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 8 610 Kč a celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 1 610 Kč. Tento příklady platí pouze pro produkt bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splácení.

Často kladené otázky


Jaké jsou zkušenosti stávajících klientů?

Zkušenosti stávajících klientů, diskuzi a spoustu dalších užitečných informací, naleznete v této rozsáhlé recenzi půjčky Zaplo.

Jaké doklady budu potřebovat?

Nebudete potřebovat žádný doklad, vaše doklady si společnost ověřila při žádosti o první půjčku.

Kdy obdržím peníze?

Stejně rychle, nebo dokonce rychleji než případě Vaší první půjčky.

Jde o nebankovní půjčku?

Ano, jde o nebankovní úvěrovou společnost.

Kde najdu úvěrovou kalkulačku?

Přehlednou úvěrovou kalkulačku, která zobrazuje výši půjčky, den splatnosti, výši úroku, zápůjční úrokovou sazbu, sazbu RPSN a celkovou částku ke splacení, naleznete na hlavní stránce webu Zaplo.cz.

Půjčka Zaplo

Porovnání cen Banky Pojištění vozidel Povinné ručení Životní pojištění Cestovní pojištění Telekomunikace Zboží Pojištění majetku Přehled půjček Půjčky zdarma Půjčka České spořitelny Rychlé půjčky Nebankovní půjčky Bankovní půjčky Rychlé půjčky na splátky SMS půjčky Zaplo na splátky Opakovaná půjčka Zaplo Půjčka Ferratum Jistá půjčka Půjčka na auto Konsolidace

Rychlá půjčka Zaplo Zonky