Zaplo opakovaná půjčka

Jak získat opakovanou půjčku Zaplo

Přihlaste se ke svému profilu na Zaplo.cz, v menu vyberte opakovanou půjčku, zvolte částku a potvrďte.

Zaplo přihlášení
Zaplo

Zaplo opakovaná půjčka

Reprezentativní příklad: Půjčka 7 000 Kč na 30 dní: roční úroková sazba 279,83 %, RPSN 1141,2 %, výše splátky 8 610 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 8 610 Kč a celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 1 610 Kč. Tento příklady platí pouze pro produkt bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splácení.

Před získáním opakované půjčky je nutné přihlášení k vašemu uživatelskému profilu (Zaplo přihlášení). Pokud jste zapomněli vaše přihlašovací údaje nebo nevíte jak se přihlásit, využijte níže uvedený návod.

Jak se přihlásit k profilu

V horní části webu Zaplo.cz klikněte na text "Přihlášení", vyplňte vaší emailovou adresu + heslo a klikněte na text "PŘIHLÁŠENÍ". Po přihlášení do uživatelského profilu požádejte o další půjčku.

Pokud jste zapomněli heslo, klikněte na text "Nepamatujete si heslo?", vyplňte váš email a vyčkejte na instrukce které přijdou do vašeho emailu.

O opakovanou půjčku můžete zažádat v případě, že máte splacenu původní půjčku. Přičemž ve svém profilu zjistíte, zda je původní půjčka splacena a zda můžete požádat o další. U druhé a dalších půjček můžete zažádat až o 30 000 Kč.

Půjčka Zaplo

Půjčka Zaplo

Příklad

opakované půjčky Zaplo

Půjčka ve výši 10 000 Kč

Půjčka ve výši 20 000 Kč

Zaplatíte navíc 2 300 Kč

Zaplatíte navíc4 600 Kč

Celkem ke splacení 12 300 Kč

Celkem ke splacení 24 600 Kč

Úvěrová kalkulačka

Úvěr je určen stálým klientům společnosti Zaplo Finance. Tedy žadatelům, kteří již využili první úvěr zdarma. Jak je patrné ve výše uvedené tabulce, opakovaný úvěr již je úročen. Maximální doba splatnosti, stejně jako v případě první půjčky, je 30 dní. Zpoplatněno je také případné navýšení půjčky. Maximální výše zapůjčené částky činí, narozdíl od prvního úvěru, 30 000 Kč.

Často kladené otázky


Jaké doklady budu potřebovat?

Nebudete potřebovat žádný doklad, vaše doklady si společnost ověřila při žádosti o první půjčku.

Kdy obdržím peníze?

Stejně rychle, nebo dokonce rychleji než případě Vaší první půjčky.

Jde o nebankovní půjčku?

Ano, jde o nebankovní úvěrovou společnost.

Kde najdu úvěrovou kalkulačku?

Přehlednou úvěrovou kalkulačku, která zobrazuje výši půjčky, den splatnosti, výši úroku, zápůjční úrokovou sazbu, sazbu RPSN a celkovou částku ke splacení, naleznete na hlavní stránce webu Zaplo.cz.

Půjčka Zaplo

Porovnání cen Banky Pojištění vozidel Povinné ručení Životní pojištění Cestovní pojištění Telekomunikace Pojištění majetku Energie (plyn, elektřina) Přehled půjček Půjčky zdarma Rychlé půjčky Nebankovní půjčky Bankovní půjčky Rychlé půjčky na splátky SMS půjčky Zaplo na splátky Opakovaná půjčka Zaplo Půjčka Ferratum Jistá půjčka Půjčka na auto Konsolidace

Rychlá půjčka Zaplo Zonky Česká spořitelna