Opakovaná půjčka Zaplo

Jak získat opakovanou půjčku Zaplo

Přihlaste se ke svému profilu na Zaplo.cz, v menu vyberte opakovanou půjčku, zvolte částku a potvrďte.

Zaplo přihlášení
Zaplo

Opakovaná půjčka Zaplo

Reprezentativní příklad: Půjčka 7 000 Kč na 30 dní: roční úroková sazba 279,83 %, RPSN 1141,2 %, výše splátky 8 610 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 8 610 Kč a celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 1 610 Kč. Tento příklady platí pouze pro produkt bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splácení.

Před získáním opakované půjčky je nutné přihlášení k vašemu uživatelskému profilu (Zaplo přihlášení). Pokud jste zapomněli vaše přihlašovací údaje nebo nevíte jak se přihlásit, využijte níže uvedený návod.

Jak se přihlásit k profilu

V horní části webu Zaplo.cz klikněte na text "Přihlášení", vyplňte vaší emailovou adresu + heslo a klikněte na text "PŘIHLÁŠENÍ". Po přihlášení do uživatelského profilu požádejte o další půjčku.

Pokud jste zapomněli heslo, klikněte na text "Nepamatujete si heslo?", vyplňte váš email a vyčkejte na instrukce které přijdou do vašeho emailu.

O opakovanou půjčku můžete zažádat v případě, že máte splacenu původní půjčku. Přičemž ve svém profilu zjistíte, zda je původní půjčka splacena a zda můžete požádat o další. U druhé a dalších půjček můžete zažádat až o 30 000 Kč.

Půjčka Zaplo

Půjčka Zaplo

Často kladené otázky


Jaké doklady budu potřebovat?

Nebudete potřebovat žádný doklad, vaše doklady si společnost ověřila při žádosti o první půjčku.

Kdy obdržím peníze?

Stejně rychle, nebo dokonce rychleji než případě Vaší první půjčky.

Jde o nebankovní půjčku?

Ano, jde o nebankovní úvěrovou společnost.

Půjčka Zaplo

Přehled půjček Půjčky zdarma Rychlé půjčky Nebankovní půjčky Bankovní půjčky Rychlé půjčky na splátky SMS půjčky Zaplo na splátky Opakovaná půjčka Zaplo Půjčka Ferratum Jistá půjčka Půjčka na auto Konsolidace

Rychlá půjčka Zaplo Zonky Česká spořitelna