Zaplo

Opakovaná půjčka

Přihlaste se ke svému profilu a požádejte o další půjčku. Peníze budou okamžitě převedeny na váš bankovní účet.

Zaplo přihlášení
Zaplo

Opakovaná půjčka Zaplo

Stálým klientům nabízí společnost Zaplo až 30 000 Kč okamžitě bez jakékoliv administrativy. Stačí se přihlásit do svého profilu na Zaplo.cz a požádat o další půjčku. Peníze jsou převedeny na účet žadatele během 3 minut. Splatnost úvěru je 30 dní.

Před získáním opakované půjčky je nutné přihlášení k vašemu profilu. Pokud jste zapomněli vaše přihlašovací údaje nebo nevíte jak se přihlásit, využijte níže uvedený návod.

Jak se přihlásit k profilu

V horní části webu Zaplo.cz klikněte na text "Přihlášení", vyplňte vaší emailovou adresu + heslo a klikněte na text "PŘIHLÁŠENÍ". Po přihlášení do uživatelského profilu požádejte o další půjčku.

Pokud jste zapomněli heslo, klikněte na text "Nepamatujete si heslo?", vyplňte váš email a vyčkejte na instrukce které přijdou do vašeho emailu.

O opakovanou půjčku můžete zažádat v případě, že máte splacenu původní půjčku. Přičemž ve svém profilu zjistíte, zda je původní půjčka splacena a zda můžete požádat o další. U druhé a dalších půjček můžete zažádat až o 30 000 Kč. Pokud ovšem potřebujete vyšší úvěr, zvolte Zaplo na splátky, kde je úvěrový rámec 60 000 Kč a doba splatnosti až 3 roky (36 měsíců).

Půjčka Zaplo

První půjčku nabízí Zaplo zdarma, nicméně další úvěry společnost zpoplatňuje. Dva modelové příklady opakované půjčky naleznete v tabulce níže.

Logo Zaplo

Výše půjčky 15 000 Kč

Výše půjčky 20 000 Kč

Splatnost 30 dní

Splatnost 30 dní

Celkem ke splacení 18 450 Kč

Celkem ke splacení 24 600 Kč

Úvěrová kalkulačka

Půjčka Zaplo zdarma

Často kladené otázky


Opravdu k žádosti nemusím přikládat žádné doklady?

U opakované půjčky opravdu ne, vaše doklady si společnost ověřila při žádosti o první půjčku, další půjčku získáte takřka automaticky.

Opravdu obdržím peníze ihned?

Ano, peníze budou opravdu převedeny na váš bankovní účet ihned po podání žádosti. U opakované půjčky je žádost jen formalita a celý proces probíhá automaticky.

Je opakovaná půjčka Zaplo výhodná?

Výhoda opakované půjčky spočívá hlavně v rychlosti poskytnutí úvěru, tabulku demonstrující navýšení půjčky naleznete výše.

Vyzkoušet samozřejmě můžete další poskytovatele nabízející první půjčku zdarma, pokud u nich neuspějete, můžete se k Zaplu vrátit.

Půjčka Zaplo

Přehled půjček Půjčky zdarma Rychlé půjčky Nebankovní půjčky Bankovní půjčky Rychlé půjčky na splátky SMS půjčky Zaplo na splátky Opakovaná půjčka Zaplo Půjčka Ferratum Jistá půjčka Půjčka na auto Konsolidace

Rychlá půjčka Zaplo Zonky Česká spořitelna