Nebankovní půjčky

Peníze můžete mít již dnes v 10:18 hodin. Více než 88 % žádostí je schváleno! První půjčka do 16 000 Kč je zdarma.

Rychlá půjčka na 30 dní

do 16 000 Kč

ZOBRAZIT

Jistá půjčka

až 1 mil.

ZOBRAZIT

Akce

PŮJČKA BEZ ÚROKU, RPSN a NAVÝŠENÍ 0 %. 16 000 Kč na 30 dní.

ZDARMA

Jistá půjčka

Maximum 1 mil. Kč

Splatnost do 8 let

VÍCE

Zaplo

Maximum 30 000 Kč

Splatnost do 30 dní

VÍCE

Via SMS

Maximum 60 000 Kč

Splatnost Kdykoliv

VÍCE

Zaplo na splátky

Maximum 60 000 Kč

Splatnost do 3 let

VÍCE

Kamali

Maximum 20 000 Kč

Splatnost do 30 dní

VÍCE

Viva credit

Maximum 20 000 Kč

Splatnost do 35 dní

VÍCE

Ferratum

Maximum 80 000 Kč

Splatnost Kdykoliv

VÍCE

SOS Credit

Maximum 20 000 Kč

Splatnost do 28 dní

VÍCE

Vybíráme pouze prověřené produkty nebankovních společností, které vlastní licenci ČNB. U nebankovních půjček preferujeme zejména procento schválených žádostí, rychlost vyplacení peněz a transparentní podmínky úvěru.

Nebankovní půjčky

U nebankovních půjček věnujte pozornost zejména navýšení úvěru, sazbě RPSN, poplatkům a případným smluvním pokutám. Dobře si rozmyslete zda výše splátek není a nebude nad vaše finanční možnosti. V drtivé většině případů se (u nebankovních půjček) nedá hovořit o výhodném úvěru. Výjimky tvoří (krátkodobé) první půjčky zdarma a Jistá půjčka. V druhém případě jde o takzvaný agregátor půjček, kdy na základě jedné intuitivní žádosti oslovíte hned několik poskytovatelů. Ti vám zpravidla předloží hned několik nabídek, z kterých si můžete vybrat tu, která vám bude nejvíce vyhovovat. Agregátor využijte jak případě, že hledáte dobře průchozí úvěr (půjčku s vysokým procentem schválených žádostí), tak v případě, že hledáte co nejvhodnější půjčku. Prostřednictvím agregátoru půjček totiž oslovíte, jak nebankovní společnosti, tak banky.

Mezi poskytovateli krátkodobých nebankovních půjček je naším favoritem rychlá půjčka Zaplo. Společnost zaplo finance vyplácí peníze doslova během několika minut po podání žádosti o půjčku a více než 88 % žádostí je schváleno. Navíc první půjčku nabízí společnost zdarma. Mezi krátkodobými úvěry stojí za zmínku také půjčka Kamali. U tohoto úvěru lze totiž splatnost prodloužit (za poměrně výhodných podmínek) až na deset měsíců. Také první půjčku Kamali získáte zdarma, nicméně v tomto případě je procento schválených půjček jen podprůměrné.

Pokud hledáte flexibilní úvěr, neměla by vaší pozornosti uniknout půjčka Via SMS a Ferratum. Tyto půjčky můžete splácet libovolně dlouho. U těchto společností je klient limitován pouze minimální měsíční splátkou.

Vysokému zájmu klientů se těší také úvěr Zaplo na splátky, a to zejména z důvodu poměrně vysokého procenta schválených žádostí, až tříleté splatnosti a výši úvěrového rámce.

Přehled půjček Půjčky zdarma Rychlé půjčky Nebankovní půjčky Bankovní půjčky Rychlé půjčky na splátky SMS půjčky Zaplo na splátky Opakovaná půjčka Zaplo Půjčka Ferratum Jistá půjčka Půjčka na auto Konsolidace

Rychlá půjčka Zaplo Zonky Česká spořitelna