Bankovní půjčky

Přehled půjček

Doporučujeme půjčku Zonky, až 750 000 Kč s úrokem od 2,99 %. Půjčku zřídíte během několika minut online z domova. Peníze můžete mít na účtu již dnes.

Mám zájem
Zonky

Maximum 750 000 Kč

Splatnost do 7 let

Úrok do 2,99 %

VÍCE

Jistá půjčka

Maximum 1 mil. Kč

Splatnost do 8 let

Úrok do 3,9 %

VÍCE

Půjčka Česká spořitelny

Maximum 1 mil. Kč

Splatnost do 10 let

Úrok do 4,9 %

VÍCE

Moneta Expres půjčka

Maximum 800 000 Kč

Splatnost do 10 let

Úrok do 3,5 %

VÍCE

Equa Bank Minutová půjčka

Maximum 700 000 Kč

Splatnost do 10 let

Úrok do 3,8 %

VÍCE

U bankovních půjček preferujeme zejména výhodnost a průchodnost úvěru. Dle našeho názoru, nemá význam ve výpisu uvádět úvěry u nich víme, že jsou schváleny jen v mizivém procentu případů nebo nenabízejí nejvýhodnější podmínky.

Jde o nejvýhodnější půjčky vůbec

Bankovní půjčky zpravidla bývají nejvýhodnější půjčky vůbec. A právě z důvodu výhodnosti úvěru jsme se do výpisu rozhodli zařadit také Zonky, neboť nabízejí možnost získat půjčky s vůbec nejnižším úrokem na českém trhu. Některé banky klientům nabízejí nejvýhodnější půjčky s nízkým úrokem až od určité (většinou vysoké zapůjčené částky). A právě v tom tkví výhoda půjčky Zonky, neboť na nejnižší úrok lze dosáhnout při zapůjčení jakékoliv částky. Úrok je stanovován pouze na základě bonity klienta, tedy jeho předpokládané schopnosti úvěr splácet.

Bankovní půjčky

Také banky banky již dnes dokáží nabídnout půjčku rychle a bez zbytečné administrativy. Samozřejmostí pak je, že o půjčku může zažádat kterýkoliv zájemce, ne pouze klient dané banky. Standardem je také možnost úvěr kdykoliv bez sankcí a poplatků splatit. Některé banky dokonce nabízejí možnost od smlouvy bez sankcí a poplatků odstoupit, a to zpravidla do tří týdnů od uzavření smlouvy. Všechny banky pak nabízejí bezúčelové půjčky (peníze můžete použít na cokoliv). Čím dál více obvyklá bývá také půjčka bez zajištění či ručitele.

Informace o půjčkách

Mimo Expres půjčky od MONETA Money Bank a Minutové půjčky od Equa bank, které na první pohled zaujmou výhodnou úrokovou sazbou, stojí za zmínku (na první pohled ne až tak výhodná) půjčka České spořitelny. Kde můžete dvakrát ročně požádat o odklad splátek a při řádném splácení úvěru vám spořitelna odpustí až 15 splátek, což výrazně sníží celkové náklady na úvěr a také výslednou úrokovou sazbu.

Zvláštní kategorií pak je Jistá půjčka, což je takzvaný agregátor půjček, v tomto případě pomocí jedné krátké žádosti oslovíte hned několik poskytovatelů půjček, a to jak z bankovního tak nebankovního sektoru. Vy si pak vyberete tu nabídku která vám bude nejvíce vyhovovat.

Přehled půjček Půjčky zdarma Rychlé půjčky Nebankovní půjčky Bankovní půjčky Rychlé půjčky na splátky SMS půjčky Zaplo na splátky Opakovaná půjčka Zaplo Půjčka Ferratum Jistá půjčka Půjčka na auto Konsolidace

Rychlá půjčka Zaplo Zonky Česká spořitelna