Rychlé půjčky

Peníze můžete mít již dnes v 09:21 hodin. Více než 88 % žádostí je schváleno! První půjčka do 16 000 Kč je zdarma.

Rychlá půjčka do výplaty

do 16 000 Kč

ZOBRAZIT

Rychlá půjčka na splátky

až 60 000 Kč

ZOBRAZIT

Zaplo na splátky

Maximum 60 000 Kč

Splatnost do 3 let

VÍCE

Jistá půjčka

Maximum 1 mil. Kč

Splatnost do 8 let

VÍCE

Via SMS

Maximum 60 000 Kč

Splatnost Kdykoliv

VÍCE

Ferratum

Maximum 80 000 Kč

Splatnost Kdykoliv

VÍCE

Vybíráme pouze ověřené produkty nebankovních společností vlastnících licenci ČNB. U rychlých půjček na splátky se zaměřujeme především na vysoké procento schválených půjček, minimum administrativy a rychlost vyplácení peněz. Samozřejmostí pak je splácení půjčky v měsíčních splátkách.

Rychlé půjčky na splátky

Jde o nebankovní půjčky, které lze sjednat online během několika minut, a to například i z mobilního telefonu. Tedy jde o takzvané SMS půjčky. Splacení je pak limitována buďto minimální měsíční splátkou, nebo časovým obdobím. Ve všech případech pak lze půjčku bez poplatku nebo sankce splatit předčasně a zapůjčení finanční prostředky použít na cokoliv. Všechny výše uvedené půjčky lze získat bez ručitele a zajištění.

Mezi nejoblíbenější půjčky na splátky patří Via SMS a Zaplo na splátky, největším procentem schválených žádostí se pak může pochlubit Jistá půjčka. Pokud hledáte mimořádně flexibilní úvěr, zvolte Ferratum Credit.

Také banky dokáží nabídnout velmi rychlou půjčku. Příkladem může být Minutová půjčka. Equa bank v listopadu listopadu 2020 spustila dynamický formulář žádosti, a vy se tak již v jejím průběhu dozvíte, zda jste úvěr získali, nebo ne.

Často kladené otázky


Co znamená splatnost kdykoliv?

U takové půjčky je stanovena pouze měsíční splátka. Splácet ji můžete libovolně dlouho, protože finanční prostředky lze čerpat opakovaně, a to až do výše vašeho úvěrového limitu. Tedy pokud je váš úvěrový limit například 60 000 Kč a máte splaceno 30 000 Kč, dalších 30 000 si můžete půjčit kdykoliv.

Jaké doklady budu potřebovat?

Ve všech případech budete k žádosti přikládat kopii občanského průkazu, vyjímečně pak kopii druhého dokladu totožnosti a výpis z bankovního účtu. Přičemž v drtivé většině případů stačí fotografie pořízená mobilním telefonem.

Můžete mi doporučit výhodnější půjčku?

Ano, momo již výše zmíněné Minutové půjčky se můžete podívat do výpisu bankovních půjček, nebo na půjčku Zonky. Pokud nemáte závažnější negativní záznam v registrech dlužníků, neměl by být problém získat výhodnější úvěr, a to taktéž velmi rychle.

Mohu získat půjčku i když mám záznam v registrech?

Každý kdo si půjčil peníze v bance nebo u licencované nebankovní společnosti, má záznam v registrech, vy ovšem máte pravděpodobně namysli negativní záznam. Ano můžete, negativní záznam v rezistoru dlužníků nemusí nutně znamenat, že půjčku nezískáte.

Přehled půjček Půjčky zdarma Rychlé půjčky Nebankovní půjčky Bankovní půjčky Rychlé půjčky na splátky SMS půjčky Zaplo na splátky Opakovaná půjčka Zaplo Půjčka Ferratum Jistá půjčka Půjčka na auto Konsolidace

Rychlá půjčka Zaplo Zonky Česká spořitelna