Půjčka zdarma!

Peníze můžete mít již dnes v 14:32 hodin. Více než 88 % žádostí je schváleno! Vrátíte pouze tolik, kolik si půjčíte.

Rychlá půjčka zdarma

do 16 000 Kč

ZOBRAZIT

První půjčka zdarma

Rozsah 1 000 - 16 000 Kč

Rychlost15 minut

Schváleno 88 %

Splatnost 7 - 30 dnů

Chci půjčku Zaplo

PODROBNOSTI +

K vyřízení úvěru stačí pouze občanský průkaz, přístup k bankovnímu účtu a mobilní telefon. Úvěr lze kompletně zřídit online, mimo jiné také z mobilního telefonu. Jde tedy o takzvanou SMS půjčku a půjčku na OP.

První úvěr do výše 16 000 Kč nabízí Zaplo zdarma. Vrátíte pouze tolik peněz, kolik si půjčíte. Splatnost bezúročné půjčky je 30 dní.

Jde o úvěr s velmi vysokým procentem schválených žádostí, rychlým vyřízením a bleskovým vyplacením peněz.

Reprezentativní příklad (první úvěr zdarma). 10 000 Kč na 30 dní, roční úroková sazba 0 %, RPSN 0 %. Celková splatná částka je 10 000 Kč. Celkové náklady úvěru jsou 0 Kč.

Reprezentativní příklad (opakovaná půjčka). 7 000 Kč na 30 dní, roční úroková sazba 279,83 %, RPSN 1141,2 %. Celková splatná částka je 8 610 Kč. Celkové náklady úvěru jsou 1 610 Kč.

Mám zájemVia SMS

Rozsah 1 000 - 60 000 Kč

Rychlost15 minut

Schváleno 85 %

Splatnost 7 - 30 dnů

Chci půjčku ViaSMS

PODROBNOSTI +

K vyřízení úvěru stačí pouze občanský průkaz, přístup k bankovnímu účtu a mobilní telefon. Úvěr lze kompletně zřídit online, mimo jiné také z mobilního telefonu. Jde tedy o takzvanou SMS půjčku a půjčku na OP.

První úvěr do výše 16 000 Kč je zdarma. Vrátíte pouze tolik peněz, kolik si půjčíte. Splatnost bezúročné půjčky je 30 dní.

Jde o úvěr s velmi procentem schválených žádostí, rychlým vyřízením a vyplacením peněz.

Reprezentativní příklad (první úvěr zdarma). 17 000 Kč na 30 dní, roční úroková sazba 0 %, RPSN 0 %. Celková splatná částka je 17 000 Kč. Celkové náklady úvěru činí 0 Kč.

Reprezentativní příklad (opakovaná půjčka). Splácení úvěru ve výši 10.000 Kč po dobu 1 měsíce (30 dnů): Měsíční poplatek za vedení úvěru 0 Kč, jednorázový poplatek za sjednání úvěru 0 Kč, pevná roční úroková sazba 264 %, RPSN 1024 %. První splátka 12.200 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem po 1 měsíci činí 12.200 Kč, z čehož 10.000 Kč je použito na úhradu jistiny a 2.200 Kč na úhradu úroku.

Mám zájemKamali

Rozsah 1 000 - 15 000 Kč

Rychlost24 hodin

Schváleno 75 %

Splatnost 1 - 14 dnů

Chci půjčku Kamali

PODROBNOSTI +

K vyřízení úvěru obvykle postačí občanský průkaz, přístup k bankovnímu účtu a mobilní telefon. Úvěr lze kompletně zřídit online, mimo jiné také z mobilního telefonu. Jde tedy o takzvanou SMS půjčku a půjčku na OP.

První úvěr do výše 15 000 Kč je zdarma. Vrátíte pouze tolik peněz, kolik si půjčíte. Splatnost bezúročné půjčky je 14 dní.

Jde o úvěr s rychlým vyřízením a vyplacením peněz do druhého dne.

Reprezentativní příklad (první půjčka zdarma) 8 000 Kč na 14 dní, roční úroková sazba 0 %, RPSN 0 %. Celková splatná částka je 8 000 Kč. Celkové náklady úvěru jsou 0 Kč.

Reprezentativní příklad (opakovaná půjčka). 15 000 Kč na 30 dní, roční úroková sazba 0 %, RPSN 48,4 %, výše splátky 15 495 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 15 495 Kč a celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 495 Kč.

Mám zájemsos credit

Rozsah 1 000 - 8 000 Kč

Rychlost15 minut

NOVINKA

Splatnost 1 - 14 dnů

Chci půjčku SOS Credit

PODROBNOSTI +

K vyřízení úvěru většinou stačí občanský průkaz, přístup k bankovnímu účtu a mobilní telefon. Úvěr lze kompletně zřídit online, mimo jiné také z mobilního telefonu. Jde tedy o takzvanou SMS půjčku a půjčku na občanský průkaz.

První úvěr do výše 8 000 Kč je zdarma. Vrátíte pouze tolik peněz, kolik si půjčíte. Splatnost bezúročné půjčky je 14 dní.

Jde o úvěr s rychlým vyřízením a vyplacením peněz do několika minut.

Reprezentativní příklad (první půjčka zdarma) 5 000 Kč na 14 dní, roční úroková sazba 0 %, RPSN 0 %. Celková splatná částka je 5 000 Kč. Celkové náklady úvěru jsou 0 Kč.

4 500 Kč na 28 dní, roční úroková sazba 0 %, RPSN 5632,2 %, výše splátky 6 139 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 6 139 Kč a celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 1 639 Kč.

Mám zájem
Zaplo půjčka zdarma

Zaplo

Procento schválených žádostí je vysoko nad průměrem, pravděpodobně se jedná o krátkodobý úvěr bez navýšení (ZDARMA) s největším procentem schválených žádostí vůbec. Žádost je vyřízená v řádu několika málo minut, peníze jsou odeslány ihned po schválení žádosti. Nezávislá recenze půjčky Zaplo.

Nezávazná poptávka

SOS Credit

Procento schválených žádostí hodnotit nedovedeme, jde o novinku ve výběru. Žádost je vyřízená do 15 minut, peníze jsou odeslány ihned po schválení žádosti.

Nezávazná poptávka
SOS Credit
Kamali

Kamali

Přestože splatnost první půjčky zdarma je pouze 14 dní, dobu splácení jde za rozumných podmínek prodloužit, a to až na 10 měsíců. Dle hodnocení uživatelů se jedná o nejbezpečnější mikropůjčku vůbec. Kamali pravidelně obsazuje první příčku indexu odpovědného úvěrování.

Nezávazná poptávka

Via SMS

Jde rychlý úvěr s vysokým procentem schválených žádostí. Půjčka je vyřízena do několika málo minut, peníze jsou odeslány ihned po schválení žádosti. Pokud první úvěr do 16 000 Kč klient splatí za 30 dní, nezaplatí nic navíc. Bez sankcí ovšem může splácet ve splátkách v minimální výši 500 Kč.

Nezávazná poptávka
ViaSMS

Tip: Potřebujete-li půjčit opakovaně, využijte každou z výše uvedených nabídek, můžete tak získat až 4 půjčky zdarma. O další půjčku žádejte až po splacení původní půjčky. Poskytovatelé totiž mají přístup do registrů úvěrů, vaše žádost by tak mohla být zamítnuta z důvodu nadměrného zaúvěrování.

První půjčka zdarma

Jde nejen o oblíbeným marketingový nástroj úvěrových společností, ale oblibě se tyto půjčky těší také u jejich klientů. Pro poskytovatele půjček jde o způsob jak získat nové klienty, zákazníkům zase přináší možnost, získat výhodně peníze na vyřešení neočekávaných výdajů.

Ve většině případů jde o rychlý krátkodobý úvěr, který lze kompletně zřídit online, a to také například jen z chytrého mobilního telefonu. K vyhodnocení žádosti dochází (bez zbytečné administrativy) prakticky okamžitě po podání žádosti a peníze bývají vyplaceny ihned po schválení půjčky. Splatnost se pak pohybuje mezi 14 až 30 dny.

Pokud žadatel u některého z poskytovatelů úvěr získá, v drtivé většině případů pak od této společnosti obdrží také opakovanou půjčku. Zpravidla na několikanásobně vyšší částku, a to okamžitě a bez jakékoliv administrativy. U opakované půjčky již ale nejde o úvěr bez navýšení, zpravidla jsou tyto půjčky zatíženy dosti vysokým úrokem.

Na tomto místě však najdete hned několik společností nabízejících první půjčku zdarma, pokud každý z úvěrů využijete jen jednou, spoustu peněz ušetříte. V našem výběru naleznete pouze půjčky seriózních a prověřených společností, které vlastní licenci České národní banky (ČNB). Zaměřujeme se na dobrou průchodnost úvěru (vysoké procento schválených žádostí), rychlost vyplácení peněz a minimum administrativy před schválením.

Mimo velmi oblíbené půjčky Zaplo, která vyniká velmi vysokou průchodností (přes 90 % žádosti je schváleno) si vám dovolujeme doporučit půjčku Kamali a Via SMS. Neboť v obou případech lze tyto produkty jednoduše převést na měsíční splátky. Pokud tedy nebudete schopni peníze splatit ve stanoveném termínu (14 či 30 dní), můžete tyto půjčky splácet v měsíčních splátkách. Zatímco z tohoto ohledu je finančně nejvýhodnější půjčka od Kamali, úvěr Via SMS lze splácet delší dobu a většinou také v nižších splátkách.

Půjčka Zaplo zdarma

Často kladené otázky


Kterou z těchto půjček mi doporučíte?

Pokud víte, že úvěr bez problému platíte včas, tak Zaplo, neboť procento schválených žádostí je u Zapla nejvyšší. V případě, že tuto jistotu nemáte, tak Kamali, kde je prodloužení splatnosti nejvýhodnější.

Mohu zažádat o několil půjček najednou?

Ano samozřejmě, zvýšíte tak své šance na získání úvěru.

Jsou zde uvedeny všechny půjčky zdarma?

Ne, vybíráme jen prověřené společnosti. Kompletní seznam naleznete pod tímto odkazem.

Můžete mi pomoct s vyplněním žádosti?

Bohužel ne, nicméně ve všech případech je žádost jednoduchá a intuitivní. Navíc můžete na webu poskytovatele využít telefonický kontakt, operátor vám pak s vyplněním žádosti pomůže.

Nabízí půjčku zdarma také nějaká banka?

Ne, aktuálně žádná banka úvěr zcela bez navýšení nenabízí.

Mohu získat půjčku zdarma na splátky?

Bohužel ne, maximální doba splatnosti je 30 dní. Pokud kteroukoliv z výše uvedených půjček "překlopíte" na měsíční splátky, poplatkům a navýšení se nevyhnete.

Přehled půjček Půjčka zdarma Rychlá půjčka Rychlá půjčka na splátky SMS půjčka Zaplo na splátky Jistá půjčka Půjčka na auto Konsolidace

Rychlá půjčka Zaplo Zonky Česká spořitelna