Jistá půjčka

Nový agregátor půjček

Na základě jedné krátké žádosti, oslovíte několik vybraných bank a nebankovních úvěrových společností.

Jistá půjčka

JistáPůjčka

Dnes, 26.05.2024 bylo schváleno 97 % žádostí a vyplaceno 120 půjček.

Postup žádosti

1) Vyplněním formuláře oslovíte vybrané banky a úvěrové společnosti.

2) Poté je jen na Vás, kterou nabídku si vyberete.Vaše data jsou v bezpečí!
Jak vložený formulář žádosti o půjčku (iframe) tak webová stránka Fintest.cz používá zabezpečenou komunikaci webového prohlížeče (SSL).

SSL

Jde o takzvaný agregátou půjček. To znamená, že na základě jedné žádosti oslovíte několik bank a nebankovních společností najednou. Ušetříte tak nejen spoustu drahocenného času, ale také peníze, neboť po podání žádosti si máte možnost vybrat nejvýhodnější nabídku či úvěr, který vám bude nejvíce vyhovovat. Jistá půjčka ovšem neznamená pouze vysoké procento schválených žádostí, nýbrž jde také o příležitost, jak získat úvěr za velmi výhodných podmínek.

Jak agregátor půjček funguje

Po vyplnění a odeslání formuláře žádost obdrží vybrané banky a nebankovní úvěrové společnosti. Žadatele poté kontaktují (na uvedené telefonní číslo, nebo e-mail) ty banky a úvěrové společnosti, které jsou mu ochotny peníze půjčit. Žadatel si pak vybere tu nabídku která mu bude nejvíce vyhovovat, samozřejmě se také může rozhodnou žádnou z nabídek nevyužít.

Jedná o reálné nabídky, takzvaně "šité na míru" klienta. Mnoho bank a nebankovních úvěrových institucí, totiž zájemce seznámí jen nejnižší stanovenou úrokovou sazbu, přičemž úroková sazba konkrétního úvěru je pak vyšší. V tomto případě ovšem již jde o reálnou úrokovou sazbu, kterou daná instituce nabídne konkrétnímu klientovi. Zájemce navíc není nucen kontaktovat jednotlivé bankovní a nebankovní instituce jednotlivě, stane se tak podáním jediné žádosti.

Agregátor půjček mohou využít jak žadatelé, kteří měli v minulosti problém se splácením úvěru, tak ti, kteří hledají co nejvýhodnější úvěr. Nabídky jsou totiž přizpůsobeny bonitě klienta, vysoce bonitním klientům jsou tak nabídnuty úvěry s nízkou úrokovou sazbou. Rizikovějším klientům zase úvěry, které s vyšším rizikem počítají.

Vysoké procento schválených žádostí

Protože žadatel pomocí jedné žádosti osloví hned několik bank a nebankovních úvěrových společností, procento schválených žádostí je vysoce nadprůměrné.

Jak nabídky posoudit

Navýšení úvěru odpovídá částce o kterou spotřebitel za úvěr zaplatí více, než si půjčil. A to za celou dobu trvání úvěru. Například pokud za úvěr ve výši 100 000 spotřebitel zaplatí celkem 110 000 Kč. Navýšení rovná se 10 000 Kč (což je rovných 10 %).

Celková částka splatná spotřebitelem. Tento údaj vypovídá o tom, kolik peněz spotřebitel zaplatí věřiteli, za celou dobu trvání úvěru. Například pokud za úvěr ve výši 100 000 spotřebitel zaplatí celkem 110 000 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 110 000 Kč.

Roční procentní sazba nákladů (RPSN), uvádí roční náklady spojené s čerpáním úvěru. Výpočet RPSN je složitější, neboť zohledňuje také průběh splácení v čase. RPSN kalkulačka je dostupná například na webových stránkách Finančního arbitra.

Roční úroková sazba. Pozor, v roční úrokové sazbě úvěru nejsou zahrnuty případné poplatky. Ovšem údaje o roční procentní sazbě nákladů, navýšení úvěru i celkové částce splatné spotřebitelem, veškeré poplatky a případně další náklady spojené s úvěrem, zohledňují!

Důležitý parametrem je také skutečnost, zda půjčka zahrnuje potištění schopnosti splácet. Některé banky a úvěrové společnosti sice umožňují požádat o odklad splátek, ale v tomto případě jde jen o odklad, ne odpuštění splátek.

Výše měsíčních splátek musí odpovídat příjmům spotřebitele a nesmí nadměrně zatížit jeho rozpočet.

V neposlední řadě je potřeba věnovat pozornost případným poplatkům a sankcím za prodlení splátek či cokoliv jiného.

Porovnání cen Banky Pojištění vozidel Povinné ručení Životní pojištění Cestovní pojištění Telekomunikace Zboží Pojištění majetku Přehled půjček Půjčky zdarma Půjčka České spořitelny Rychlé půjčky Nebankovní půjčky Bankovní půjčky Rychlé půjčky na splátky SMS půjčky Zaplo na splátky Opakovaná půjčka Zaplo Půjčka Ferratum Jistá půjčka Půjčka na auto Konsolidace

Rychlá půjčka Zaplo Zonky