Jistá půjčka

Nový agregátor půjček

Na základě jedné krátké žádosti, oslovíte několik vybraných bank a nebankovních úvěrových společností.

Jistá půjčka

JistáPůjčka

Dnes, 16.05.2021 bylo schváleno 97 % žádostí a vyplaceno 120 půjček.

Postup žádosti

1) Vyplněním formuláře oslovíte vybrané banky a úvěrové společnosti.

2) Poté je jen na Vás, kterou nabídku si vyberete.Vaše data jsou v bezpečí!
Jak vložený formulář žádosti o půjčku (iframe) tak webová stránka Fintest.cz používá zabezpečenou komunikaci webového prohlížeče (SSL).

SSL

Jistá půjčka, jde marketningový název agregátou půjček. Agregátor půjček znamená, že na základě jedné žádosti oslovíte několik bank a nebankovních společností najednou.

Jak agregátor půjček funguje

Po vyplnění a odeslání formuláře žádost obdrží vybrané banky a nebankovní úvěrové společnosti. Žadatele poté kontaktují (na uvedené telefonní číslo, nebo e-mail) ty banky a úvěrové společnosti, které jsou mu ochotny peníze půjčit. Žadatel si pak vybere tu nabídku která mu bude nejvíce vyhovovat, samozřejmě se také může rozhodnou žádnou z nabídek nevyužít.

Jak nabídky posoudit

Navýšení úvěru odpovídá částce o kterou spotřebitel za úvěr zaplatí více, než si půjčil. A to za celou dobu trvání úvěru. Například pokud za úvěr ve výši 100 000 spotřebitel zaplatí celkem 110 000 Kč. Navýšení rovná se 10 000 Kč (což je rovných 10 %).

Celková částka splatná spotřebitelem. Tento údaj vypovídá o tom, kolik peněz spotřebitel zaplatí věřiteli, za celou dobu trvání úvěru. Například pokud za úvěr ve výši 100 000 spotřebitel zaplatí celkem 110 000 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 110 000 Kč.

Roční procentní sazba nákladů (RPSN), uvádí roční náklady spojené s čerpáním úvěru. Výpočet RPSN je složitější, neboť zohledňuje také průběh splácení v čase. RPSN kalkulačka je dostupná například na webových stránkách Finančního arbitra.

Roční úroková sazba. Pozor, v roční úrokové sazbě úvěru nejsou zahrnuty případné poplatky. Ovšem údaje o roční procentní sazbě nákladů, navýšení úvěru i celkové částce splatné spotřebitelem, veškeré poplatky a případně další náklady spojené s úvěrem, zohledňují!

Důležitý parametrem je také skutečnost, zda půjčka zahrnuje potištění schopnosti splácet. Některé banky a úvěrové společnosti sice umožňují požádat o odklad splátek, ale v tomto případě jde jen o odklad, ne odpuštění splátek.

Výše měsíčních splátek musí odpovídat příjmům spotřebitele a nesmí nadměrně zatížit jeho rozpočet.

V neposlední řadě je potřeba věnovat pozornost případným poplatkům a sankcím za prodlení splátek či cokoliv jiného.

Porovnání cen Banky Pojištění vozidel Povinné ručení Životní pojištění Cestovní pojištění Telekomunikace Pojištění majetku Energie (plyn, elektřina) Přehled půjček Půjčky zdarma Rychlé půjčky Nebankovní půjčky Bankovní půjčky Rychlé půjčky na splátky SMS půjčky Zaplo na splátky Opakovaná půjčka Zaplo Půjčka Ferratum Jistá půjčka Půjčka na auto Konsolidace

Rychlá půjčka Zaplo Zonky Česká spořitelna