Jistá Půjčka!

Nová nejschvalovanější půjčka na trhu

Dnes 25.11.2020 do 09:06 hodin bylo schváleno 93 % žádostí a prozatím poskytnuto 19 půjček.

Chci jistou půjčku

NEZÁVAZNÁ ŽÁDOST

JistáPůjčka

Schváleno je 93 % žádostíVyplacení půjčky 7 - 48 hodinRozsah 1 000 – 1 000 000 KčÚrok od 7,8 %Splatnost 7 dnů – 8 let


Rozsah 1 000 – 1 000 000 Kč

Úrok od 7,8 %

Rychlost 7 - 48 hodin

Splatnost 1 - 10 let

Ať již potřebujete rychlou mikropůjčku, nebo více peněz na měsíční splátky, pomocí Jisté Půjčky si můžete vybrat tu nabídku, která vám bude nejvíce vyhovovat. Jde o agregátor půjček pomocí kterého mohou získat půjčku, jak žadatelé kteří měli v minulosti problémy se splácením, tak ti, kteří hledají co nejvýhodnější úvěr. Negativní záznam v úvěrových registrech automaticky neznamená, že vám půjčka nebude schválena.

Jak Jistá Půjčka funguje

Po vyplnění výše umístěného formuláře, vaší žádost obdrží několik zavedených poskytovatelů půjček. Během několika minut, maximálně však do 24 hodin, vás osloví ti poskytovatelé, kteří vám budou ochotni půjčit peníze. Osloveni budete na v žádosti uvedené telefonní číslo nebo e-mail. Vy si pak můžete vybrat tu nabídku, která vám nejvíce vyhovuje. Žádost je nezávazná, nezavazuje vás tedy na některou z nabídek přistoupit.

Krátkodobé půjčky na nižší částky jsou vyplaceny většinou v den podání žádosti, nebo druhý den. U půjček na vyšší částky je většinou potřeba předložit výpis z bankovního účtu nebo doložit příjem, vyplacení větší půjčky tak může trvat dva až čtyři dny. Celý proces žádosti (případě případného doložení podkladů) probíhá online, tedy bez návštěvy pobočky poskytovatele.

Peníze budou převedeny na váš bankovní účet, popřípadě si je může vyzvednout v hotovosti na terminálu sazky, benzínové stanici či trafice. Záleží na podmínkách konkrétního poskytovatele. Vždy se jedná o bezúčelový úvěr, zapůjčené peníze tedy lze použít na cokoliv.

Mezi poskytovateli krátkodobých půjček budou osloveni také ti, nabízející první půjčku zdarma. Pokud získáte první úvěr od jednoho z těchto poskytovatelů, vrátíte pouze tolik peněz kolik si půjčíte. Zohledněny budou také případné aktuální slevové akce poskytovatele.

Reprezentativní příklad

Půjčka ve výši 80 000 Kč s dobu splatnosti 12 měsíců, roční úroková sazba 13,9 %, RPSN 14,9 %, výše měsíční splátky 7 168 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 86 015 Kč. Celkové náklady úvěru jsou 6 016 Kč.

87 100 0

Přehled půjček Půjčky zdarma Rychlé půjčky Nebankovní půjčky Bankovní půjčky Rychlé půjčky na splátky SMS půjčky Zaplo na splátky Opakovaná půjčka Zaplo Půjčka Ferratum Jistá půjčka Půjčka na auto Konsolidace

Rychlá půjčka Zaplo Zonky Česká spořitelna