Bonus 500 Kč

za založení bankovního účtu

Bonus za založení účtu, přehled nejvyšších odměn.

Chci 500 Kč
Twisto

Twisto

Twisto umožňuje zaplatit za zboží až po 45 dnech, nabízí slevy, štědré cashbacky, výhodné kurzy měn. Dokáže rozdělit útratu s přáteli u stolu a mnoho dalšího. V průběhu registrace na webu Twisto.cz zadejte promo kód A2X9Q1 a získejte bonus 300 Kč + účet Premium na rok zdarma.

Equa bank

Equa bank aktuálně žádnou odměnu za založení účtu nenabízí, nicméně je vítězem soutěže Zlatá koruna v kategorii Běžný účet zdarma a bez podmínek, spořicí účet a cenu podnikatelů. Ocenění se dočkala dokonce také Minutová půjčka od Equa bank.

Equa bank

mBank

Odměnu 500 Kč získáte v několika jednoduchých krocích.

  1. Založte si mKonto zde (klik).
  2. V žádosti zvolte, že máte zájem o mSpoření.
  3. Do kolonky PROMO akce vpište promo kód "ZIMA".
  4. Do 28. 2. 2021 si nainstalujte mobilní aplikaci mBank, spárujte ji se svým nově založeným účtem a realizujte minimálně jednu příchozí transakci na mSpoření.
  5. Odměna bude vyplacena na nově zřízený účet nejpozději do 60 dní od splnění podmínek.

Také mKonto od mBank se pravidelně umisťuje na horních příčkách v soutěži Zlatá koruna.

Proč banky odměnu za založení účtu nabízejí

Nový klient je pro každou banku doslova požehnáním, nejen proto, že jeho volné finanční prostředky leží na účtech banky. V případě, že klient zaplatí kartou, nebo například hodinkami, banka od obchodníka inkasuje provizi. Jde sice o velmi malou částku, ale víte jak se to říká, halíře dělají talíře. A čím více má Banka klientů, tím více těch halířů je.

Banky mají spočítáno, že se jím takto motivovat klienty vyplatí. Vždyť bonus stejně zůstane v bance, alespoň tedy ve většině případů.

Vaše peníze budou v bezpečí

Ať již zvolíte jakoukoliv banku, vaše peníze budou v bezpečí. Alespoň tedy do částky 100 000 EUR (přepočet na koruny). Vklady do této výše jsou totiž, ze zákona pojištěny. Případná výplata náhrad musí být zahájena do 7 pracovních dnů ode dne, kdy ČNB oznámí platební neschopnost banky.

Porovnání cen Banky Pojištění vozidel Povinné ručení Životní pojištění Cestovní pojištění Telekomunikace Zboží Pojištění majetku Energie (plyn, elektřina) Přehled půjček Půjčky zdarma Rychlé půjčky Nebankovní půjčky Bankovní půjčky Rychlé půjčky na splátky SMS půjčky Zaplo na splátky Opakovaná půjčka Zaplo Půjčka Ferratum Jistá půjčka Půjčka na auto Konsolidace

Rychlá půjčka Zaplo Zonky Česká spořitelna