Bonus 1 000 Kč

za založení bankovního účtu

mBank nabízí nejen účet bez podmínek zdarma, ale také bonus až 1 000 Kč pro nové klienty.

Chci 1 000 Kč

mBanka sklízí řadu (také mezinárodních) ocenění v soutěžích jako Zlatá koruna či EFMA Awards, nejen proto, že nabízí bankovní účet zdarma bez podmínek, ale také z důvodu řady inovativních řešení jako je například intuitivní mobilní aplikace, mKarta svět, okamžitá platba a revoluční internetové bankovnictví. My vám navíc poradíme, jak získat bonus za založení účtu ve výši až 1 000 Kč.

Jak na to

Odměnu v plné výši získáte ve třech jednoduchých krocích.

  • Otevřete si mKonto zde (klik).
  • Prvních 500 Kč získáte, když si nový účet spárujete s mobilní aplikací mBank. Ale pozor do na spárování máte pouze 15 dnů, raději to udělejte ihned po založení účtu.
  • Dalších 500 Kč získáte, když do 45 dnů ode dne otevření účtu, alespoň 5x zaplatíte pomocí Apple Pay, Google Pay, Garmin pay nebo Fitbit pay.
  • Odměna Vám bude vyplacena na mKonto nejpozději do 60 dnů od splnění dané podmínky.

mBank není jediná banka která aktuálně nabízí odměnu za založení účtu. Nicméně vzhledem k nulovým poplatkům, jde o bezkonkurenční nabídku. Navíc mBank spolu s Air Bank a Equa bank, patří mezi neoblíbenější bankovní instituce v České republice.

ČSOB

Plus Konto, odměna 1 000 Kč.

Raiffeisenbank

Chytrý účet, odměna 1 000 Kč.

mBank je nejvýhodnější

Jak vidíte výše, mBank aktuálně nabízí stejně vysokou odměnu jako ČSOB (Plus Konto) a Raiffeisenbank (Chytrý účet). Nicméně z důvodu inovativních řešení i nulovým poplatkům za vedení konta a nejčastější operace, je mKonto od mBank nejvýhodnější.

mBank

mKonto

Jak vidíte níže, vše důležité nabízí mKonto zdarma.

  • Příchozí a odchozí platby v ČR, včetně trvalých příkazů, inkas a SIPO.
  • Příchozí i odchozí platby v eurech v rámci EU.
  • Vklady v hotovosti na účet v síti vkladových bankomatů.
  • Možnost kontokorentu s limitem až 300 000 Kč.
  • Placení mobilem i hodinkami (Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay).
  • mKartoa Svět, výběr z bankomatů, nejen v ČR, ale po celém světě zdarma. Minimum výběru je 1 500 Kč (nebo egivalent v cizí měně).

Největšího úspěchu ve veřejných anketách nepochybně dosáhla mBank, která svým produktem mKonto již potřetí v řadě obhájila vítězství v kategorii Cena veřejnosti. Zlatakoruna.info.

Proč banky odměnu za založení účtu nabízejí

Nový klient je pro každou banku doslova požehnáním, nejen proto, že jeho volné finanční prostředky leží na účtech banky. V případě, že klient zaplatí kartou, nebo například hodinkami, banka od obchodníka inkasuje provizi. Jde sice o velmi malou částku, ale víte jak se to říká, halíře dělají talíře. A čím více má Banka klientů, tím více těch halířů je.

Banky mají spočítáno, že se jím takto motivovat klienty vyplatí. Vždyť bonus stejně zůstane v bance, alespoň tedy ve většině případů.

Vaše peníze budou v bezpečí

Ať již zvolíte jakoukoliv banku, vaše peníze budou v bezpečí. Alespoň tedy do částky 100 000 EUR (přepočet na koruny). Vklady do této výše jsou totiž, ze zákona pojištěny. Případná výplata náhrad musí být zahájena do 7 pracovních dnů ode dne, kdy ČNB oznámí platební neschopnost banky.

Porovnání cen Banky Pojištění vozidel Povinné ručení Životní pojištění Cestovní pojištění Telekomunikace Zboží Pojištění majetku Energie (plyn, elektřina) Přehled půjček Půjčky zdarma Rychlé půjčky Nebankovní půjčky Bankovní půjčky Rychlé půjčky na splátky SMS půjčky Zaplo na splátky Opakovaná půjčka Zaplo Půjčka Ferratum Jistá půjčka Půjčka na auto Konsolidace

Rychlá půjčka Zaplo Zonky Česká spořitelna