Bonus až 1 500 Kč

za založení bankovního účtu

Bonus za založení účtu, přehled nejvyšších odměn.

Chci 1 500 Kč

BONUSY

mBank

Bonus za založení účtu 1 500 Kč

ZÍSKAT

Komerční banka

Studentský účet s bonusem 700 Kč

ZÍSKAT

Twisto

Na nákupy 300 Kč

ZÍSKAT

Equa bank aktuálně žádnou odměnu za založení účtu nenabízí, nicméně je vítězem soutěže Zlatá koruna v kategorii Běžný účet zdarma a bez podmínek.

ÚČET ROKU

Equa bank

Účet rokuZlatá Koruna

ZÍSKAT

Equa bank

Banka letos několikrát zabodovala v soutěži Zlatá koruna. Jde o první míst v kategorii účty, cenu podnikatelů, nejlepší spořicí účet a cenu veřejnosti za běžný účet zdarma a bez podmínek. Ocenění se dočkala dokonce také Minutová půjčka od Equa bank.

Equa bank

mBank

Odměnu v plné výši získáte v pěti jednoduchých krocích. V podstatě jde jen o to nový účet aktivně využívat.

  1. Otevřete si mKonto zde (klik). V žádosti k účtu zadejte (do kolonky PROMO akce) promo kód "PODZIM".
  2. Do 15 dnů od otevření účtu si nainstalujte mobilní aplikaci mBank a spárujete ji se svým novým Kontem.
  3. Prvních 500 Kč získáte pokud provede platby ve výši alespoň 5 000 Kč prostřednictvím Google pay, Apple pay či pomocí internetových platebních transakcí a to do 30 dní od založení účtu.
  4. Dalších 500 Kč získáte pokud provede platby ve výši alespoň 5 000 Kč přes Google pay, Apple pay či prostřednictvím internetových platebních transakcí, také v období od 31. dne do 60. dne od založení účtu.
  5. Posledních 500 Kč získáte pokud provede platby ve výši alespoň 5 000 Kč přes Google pay, Apple pay či prostřednictvím internetových platebních transakcí, také v období od 61. dne do 90. dne od založení účtu.

Také mKonto od mBank se pravidelně umisťuje na horních příčkách v soutěži Zlatá koruna.

Komerční banka

Bonus až 700 Kč získáte za nový Studentský účet G2. Prvních 350 Kč získáte za založení účtu a jeho aktivní využívání (aktivním využitím se rozumí alespoň 1 bankovní operace). Dalších 350 Kč získáte, když se prokážete platným průkazem ISIC vydaným v České republice.

Vedení studentského účtu je bez poplatku, a to až do dovršení věku 30 let.

Proč banky odměnu za založení účtu nabízejí

Nový klient je pro každou banku doslova požehnáním, nejen proto, že jeho volné finanční prostředky leží na účtech banky. V případě, že klient zaplatí kartou, nebo například hodinkami, banka od obchodníka inkasuje provizi. Jde sice o velmi malou částku, ale víte jak se to říká, halíře dělají talíře. A čím více má Banka klientů, tím více těch halířů je.

Banky mají spočítáno, že se jím takto motivovat klienty vyplatí. Vždyť bonus stejně zůstane v bance, alespoň tedy ve většině případů.

Vaše peníze budou v bezpečí

Ať již zvolíte jakoukoliv banku, vaše peníze budou v bezpečí. Alespoň tedy do částky 100 000 EUR (přepočet na koruny). Vklady do této výše jsou totiž, ze zákona pojištěny. Případná výplata náhrad musí být zahájena do 7 pracovních dnů ode dne, kdy ČNB oznámí platební neschopnost banky.

Porovnání cen Banky Pojištění vozidel Povinné ručení Životní pojištění Cestovní pojištění Telekomunikace Zboží Pojištění majetku Energie (plyn, elektřina) Přehled půjček Půjčky zdarma Rychlé půjčky Nebankovní půjčky Bankovní půjčky Rychlé půjčky na splátky SMS půjčky Zaplo na splátky Opakovaná půjčka Zaplo Půjčka Ferratum Jistá půjčka Půjčka na auto Konsolidace

Rychlá půjčka Zaplo Zonky Česká spořitelna