Spustili jsme nový vyhledávač půjček

15. září 2020

Uvědomujeme si, že sjednání úvěru je často rozhodnutí které ovlivní vaše finance na několik let dopředu. Proto jsme spustili nový vyhledávač půjček, který vám pomůže najít nejen nejvýhodnější úvěr, ale také úvěr u kterého budete mít největší šanci na schválení. Otestovat si ho můžete jak na hlavní stránce webu tak pod tímto textem níže.

Vyhledávač půjček

Přehlednost nade vše

Půjčky jsou přehledně řazeny do několika kategorií.


Výsledky vyhledávání

Po zvolení příslušné kategorie se Vám zobrazí výpis půjček k porovnání, viz níže umístěný obrázek.

Výpis půjček

Často na těchto stránkách čtete, že méně znamená více. Proto ve výsledcích vyhledávání upřednostňujeme krátké výpisy zahrnující jen ty nejlepší půjčky. Dle našeho názoru, nemá význam vypisovat nepřehledný seznam s desítkami úvěrů, když víme, že nejsou tak výhodné, nebo jsou málo průchozí.

Zařazení půjček do výpisu

Prvním kritériem je zákonnost, tedy skutečnost, že poskytovatel vlastní licenci České národní banky, která společnost opravňuje úvěry poskytovat. Dalším kritériem je procento schválených žádostí, do výpisu zařazujeme pouze půjčky u kterých víme, že vykazují vysokou průchodnost. Pak již záleží na jednotlivých kategoriích, například u úvěru s nejvyšším procentem schválených žádostí lze jen těžko předpokládat, že půjde o výhodnou půjčku, neboť v poplatcích a úrocích je započítáno vysoké riziko prodlení splátek. V tomto ohledu je ovšem výjimkou Jistá půjčka, neboť jde o úvěrový agregátor. Naopak u nejvýhodnějších (zejména bankovních půjček) jde o nejlevnější úvěry na trhu. U rychlých půjček zase preferujeme zejména o rychlost vyplacení peněz.

Přehled půjček Půjčky zdarma Rychlé půjčky Nebankovní půjčky Bankovní půjčky Rychlé půjčky na splátky SMS půjčky Zaplo na splátky Opakovaná půjčka Zaplo Půjčka Ferratum Jistá půjčka Půjčka na auto Konsolidace

Rychlá půjčka Zaplo Zonky Česká spořitelna