Česká spořitelna, půjčka na zkoušku

15. ledna 2021

Když České spořitelně vrátíte vypůjčenou částku do 30 dní, nebude vás to nic stát. Žádné úroky ani poplatky. V rámci této akce banka umožní klientům vrátit vypůjčené peníze do 30 dnů bez jakýchkoliv dalších nákladů. Akce je určena každému, kdo sjedná novou půjčku nebo si navýší stávající půjčku. Nevztahuje se na produkt Konsolidace (sloučení půjček nebo převedení půjčky k České spořitelně).

Akci nelze kombinovat s benefitem okamžité odměny za sjednání půjčky. Je však možné ji kombinovat s benefitem odpuštění splátek při řádném splácení. Nabídku lze využít do 28. 2. 2021.

Vrácení peněz do 30 dnů

  • Lhůta pro vrácení peněz končí uplynutím 30 dnů od podpisu smlouvy.
  • Pokud v těchto 30 dnech vrátíte vyčerpanou jistinu, neplatíte žádné úroky, ceny či poplatky ani náhradu nákladů spojených s předčasným splacením.
  • Jakým způsobem půjčené peníze vrátit, naleznete ve smlouvě.
  • Pokud peníze nevrátíte do 30 dnů, pokračujete ve splácení dle úvěrové smlouvy s možností využít odměnu za řádné splácení v podobě benefitu odpuštění splátek.

Podrobněji

  • Automaticky tuto možnost získáte, když si sjednáte půjčku online nebo přes George (včetně případů, kdy je žádost o půjčku podána telefonicky v call centru). Neplatíte přitom cenu za vyřízení půjčky.
  • Při sjednání půjčky v pobočce se tato akce uplatní na vaši žádost. Zaplatíte sice standardně cenu za vyřízení úvěru, v případě doplacení do 30 dnů vám však tuto cenu ČS vrátí na bankovní účet, který si ve smlouvě sjednáte pro splácení (tzv. splátkový účet).
  • Akce se neuplatní při sjednání půjčky prostřednictvím bankomatu.
  • Zaplatíte pravidelnou splátku a případné ceny v souladu s podmínkami sjednanými ve smlouvě. Jakékoli ceny zaplacené před využitím akce a doplacením vyčerpané půjčky do 30 dnů vámi vrátíme na splátkový účet.
  • Pokud před termínem vrácení půjčky již provedete řádnou měsíční splátku, bude takto provedená částka v plné výši započítána na jistinu úvěru a částka pro celkové doplacení se o tuto první splátku sníží.
  • Pokud máte sjednané pojištění schopnosti splácet a zaplatíte odpovídající cenu za přistoupení k tomuto pojištění, při doplacení půjčky do 30 dnů vám tuto cenu Česká spořitelna vrátí na splátkový účet.

Porovnání cen Banky Pojištění vozidel Povinné ručení Životní pojištění Cestovní pojištění Telekomunikace Zboží Pojištění majetku Energie (plyn, elektřina) Přehled půjček Půjčky zdarma Rychlé půjčky Nebankovní půjčky Bankovní půjčky Rychlé půjčky na splátky SMS půjčky Zaplo na splátky Opakovaná půjčka Zaplo Půjčka Ferratum Jistá půjčka Půjčka na auto Konsolidace

Rychlá půjčka Zaplo Zonky Česká spořitelna